Specjalizujemy się w sprzątaniu powierzchni wielkoobszarowych, jak hale magazynowe czy hale przemysłowe oraz pomieszczenia do nich przynależne.

Docieramy do trudno dostępnych miejsc oraz używamy wysokiej jakości sprzętu, narzędzi oraz środków czyszczących, aby móc realizować najtrudniejsze zadania.

Usługi wykonywane są przez nas kompleksowo – od A do Z – od czyszczenia ścian, sufitów i elementów naściennych, po czyszczenie anemostatów, świetlików oraz szeroko rozumiane odkurzanie (m.in. listew świetlnych, instalacji itp.), a nawet odśnieżanie. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do wykonywania tego rodzaju prac, dzięki profesjonalnemu zespołowi profesjonalistów.

Realizujemy zlecenia jednorazowe oraz cykliczne. Również pod kątem przeprowadzanych audytów, odpylania czy odkurzania hal. Doskonale czujemy się w realizowaniu zadań wysokiego kalibru, nad którym czuwa specjalistyczny zespół profesjonalistów.

Nasze działania to nie tylko wysokiej klasy sprzęt, tj. najnowoczesniejsze maszyny czyszczące, ale i również skuteczne techniki czy innowacyjne rozwiązania.

Dlaczego warto Z NAMI WSpóLPRACOWać?

Aby otrzymać wycenę i sprawdzić dostępność usług, skontaktuj się z nami już dziś.

Napisz do nas