KIM JESTEŚMY

Mivopcleaners.pl to profesjonalna firma sprzątająca z nowym spojrzeniem i innowacyjnym podejściem względem usług związanych z utrzymaniem czystości.

Specjalistyczna wiedza branżowa to nie jedyny wyznacznik naszej pracy. Klienci decydujący się na współpracę doceniają indywidualne podejście i nieustanne wsparcie tematyczne. Zatrudniamy ludzi z daleką wizją oraz oddajemy do ich dyspozycji najlepszy sprzęt oraz produkty, dzięki którym z łatwością odzwierciedlą przedstawione wymagania. Wyróżnia nas ogromne doświadczenie oraz rozległa wiedza poparta licznymi sukcesami w tej dziedzinie. Możemy się poszczycić znajomością nowoczesnych technik, a nasza wiedza z zakresu autonomicznych rozwiązań i skutecznego mycia maszynowego robi niebotyczne wrażenie.

USLUGI

Specjalizujemy się się przede wszystkim na wspieraniu obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak magazyny, hotele, biura, obiekty gastronomiczne, ale i również mniejszych gospodarstwach domowych. Z dumą możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem w realizowaniu naszych zadań w sektorze biznesowym, komercyjnym oraz publicznym. Nasz zespół odzwierciedla najwyższe wymagania, a to wszystko dzięki skutecznym środkom czyszczącym oraz nieustannie aktualizowanej wiedzy branżowej. Dbałość o wszystkie szczegóły od strony technicznej, jak i teoretycznej pozwala nam z powodzeniem realizować zadania na najwyższym poziomie. Nieskazitelna czystość nie jest przypadkiem – znamy różne techniki oraz rozwiązania, które dają natychmiastowe efekty. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów pracy oraz wspólnego bezpieczeństwa.

NASZE ATUTY

Nasza firma powstała z myślą o tych, którzy szukają efektu „wow” – niezależnie od potrzeb. Sprzątanie hal wielkopowierzchniowych, firm oraz innych wymagających miejsc (również po rewolucyjnych remontach) to nasza specjalność. Wystarczy wskazać nam miejsce, którym musimy się zająć. Oferowane rozwiązania są nie tylko skuteczne, ale i jedyne w swoim rodzaju. Cenne doświadczenie zawdzięczamy pracy w Wielkiej Brytanii i współpracy z licznymi firmami, również o międzynarodowym charakterze tj. Cotswold Executive Cleaning, Mundo Architecture, Jigsaw PreSchool, Morgan&Co, Holiday cottages, Jangro. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz jesteśmy nastawieni na ekologiczne rozwiązania.

Podejmujemy się każdego wyzwania, bez względu na jego rozmiar oraz lokalizację na terenie Polski. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej pracy. Naszych klientów wspieramy na każdym etapie projektowym i zrobimy wszystko, aby móc „uporządkować” wszystkie sprawy organizacyjne. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce OFERTAlub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Mivop sprzątał nasz dom przez ponad 6 miesięcy. Oprócz ogólnego czyszczenia wykonali również głębokie czyszczenie dywanów i sof, a także pomogli nam uporządkować trudne obszary. Byli pracowici i godni zaufania. Poleciłbym je całym sercem.

Agnieszka P.

Profesjonalizm i elastyczność w wyborze daty i godziny zlecenia.

Michał W.

Z całego serca polecam firmę MIVOPCleaners. Współpraca z Iwoną i Michałem była czystą przyjemnością. Są Oni bardzo mili, pogodni i uczciwi, a wykonywane przez nich usługi są na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

Ola B.

Dobra robota. Naprawdę świetnie pracujecie i na pewno skorzystam ponownie. Zdecydowanie polecam.”

Jessica