KIM JESTEŚMY

Mivopcleaners.pl to profesjonalna firma sprzątająca z nowym spojrzeniem i innowacyjnym podejściem względem usług związanych z utrzymaniem czystości.

Specjalistyczna wiedza branżowa to nie jedyny wyznacznik naszej pracy. Klienci decydujący się na współpracę doceniają indywidualne podejście i nieustanne wsparcie tematyczne. Zatrudniamy ludzi z daleką wizją oraz oddajemy do ich dyspozycji najlepszy sprzęt oraz produkty, dzięki którym z łatwością odzwierciedlą przedstawione wymagania. Wyróżnia nas ogromne doświadczenie oraz rozległa wiedza poparta licznymi sukcesami w tej dziedzinie. Możemy się poszczycić znajomością nowoczesnych technik, a nasza wiedza z zakresu autonomicznych rozwiązań i skutecznego mycia maszynowego robi niebotyczne wrażenie.

USLUGI

Specjalizujemy się się przede wszystkim na wspieraniu obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak magazyny, hotele, biura, obiekty gastronomiczne, ale i również mniejszych gospodarstwach domowych. Z dumą możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem w realizowaniu naszych zadań w sektorze biznesowym, komercyjnym oraz publicznym. Nasz zespół odzwierciedla najwyższe wymagania, a to wszystko dzięki skutecznym środkom czyszczącym oraz nieustannie aktualizowanej wiedzy branżowej. Dbałość o wszystkie szczegóły od strony technicznej, jak i teoretycznej pozwala nam z powodzeniem realizować zadania na najwyższym poziomie. Nieskazitelna czystość nie jest przypadkiem – znamy różne techniki oraz rozwiązania, które dają natychmiastowe efekty. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów pracy oraz wspólnego bezpieczeństwa.

NASZE ATUTY

Nasza firma powstała z myślą o tych, którzy szukają efektu „wow” – niezależnie od potrzeb. Sprzątanie hal wielkopowierzchniowych, firm oraz innych wymagających miejsc (również po rewolucyjnych remontach) to nasza specjalność. Wystarczy wskazać nam miejsce, którym musimy się zająć. Oferowane rozwiązania są nie tylko skuteczne, ale i jedyne w swoim rodzaju. Cenne doświadczenie zawdzięczamy pracy w Wielkiej Brytanii i współpracy z licznymi firmami, również o międzynarodowym charakterze tj. Cotswold Executive Cleaning, Mundo Architecture, Jigsaw PreSchool, Morgan&Co, Holiday cottages, Jangro. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz jesteśmy nastawieni na ekologiczne rozwiązania.

Podejmujemy się każdego wyzwania, bez względu na jego rozmiar oraz lokalizację na terenie Polski. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej pracy. Naszych klientów wspieramy na każdym etapie projektowym i zrobimy wszystko, aby móc „uporządkować” wszystkie sprawy organizacyjne. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce OFERTAlub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

WSPÓŁPRACA

OSIĄGNIĘCIA

Poznaj opinie naszych Klientów!

Karolina Juczcic [WOW Interior]
10/01/2024
Jestem bardzo zadowolona! Podjęli się naprawdę trudnego zadania, zachowali się przy tym bardzo profesjonalnie, zrobili więcej niż było umówione, za co wielki plus! Mają bardzo dobre sprzęty i wysokiej jakości chemię. Mieszkanie jest czyste i cudownie pachnące - pojaśniało w nim znacznie! Powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż takiego efektu. Dziękuję! Będę polecać zawsze i wszędzie!
Monika Smoleńska
20/07/2022
Z firmą Mivop Cleaners współpracujemy od kilku lat. Jest to firma rzetelna i godna polecenia.
Łukasz Bartek
12/07/2022
Dzień dobry, Serdecznie polecam tę firmę, pełen profesjonalizm.
Marta Panuszewska
11/07/2022
Panie myły okna w domu, naprawdę dokladnie. Jestem bardzo zadowolna
Kamila Wołkow
31/03/2021
Miałam przyjemność korzystać z usług firmy Mivopcleaners i muszę przyznać ze jestem mile zaskoczona .Bardzo profesjonalne podejście do klienta.Pracownicy firmy to bardzo życzliwi i uśmiechnięci młodzi ludzie .Mieszkanie po remoncie zostało doprowadzone do stanu idealnego .Bardzo duża dbałość o szczegóły : listwy przypodłogowe,szczeliny okienne a nawet sprzęt AGD wszystko wyczyszczone na 6+ Profesjonalne produkty które zostawiają miły zapach .Zapewne niejednokrotnie skorzystam z usług firmy a póki co szczerze będę polecać innym . Jeszcze raz bardzo dziękuje
Rafał Ards
01/07/2020
Firma godna polecenia!!! Doskonały efekt wykonanej pracy...